cesky deutsch english на русском

Náhradní plnění

  • Dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů, jsou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci v pracovním poměru povinni zaměstnávat osoby se zdravotním postižením (ZPS - změněnou pracovní schopností) ve výši povinného podílu těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců zaměstnavatele. Povinný podíl činí 4%.
  • Tuto povinnost však můžete splnit i tzv. náhradním plněním - odběrem služeb nebo výrobků od zaměstnavatelů zaměstnávajících více než 50 % zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, nebo zadáváním zakázek těmto zaměstnavatelům. 
  • Naše výrobky vznikají v chráněné dílně a tudíž se na ně vztahuje možnost náhradního plnění. Nákupem našich výrobků tak můžete výrazně ušetřit. 
  • Např. pokud jste firma s 50 zaměstnanci jste povinni dle zákona 435/2004 Sb. zaměstnávat dvě osoby se zdravotním postižením. Pokud je nezaměstnáte, můžete buď odvést cca.120.000,- Kč do státního rozpočtu nebo od nás odebrat zboží v celkové hodnotě cca. 336.000,- Kč a ušetřit tak oněch 120.000,- Kč z odvodu do státního rozpočtu.
  • Dle nové zákoné úpravy pro rok 2012 je celková výše náhradního plnění zásadně omezena. Máte-li o náhradní plnění zájem kontaktujte nás a uzavřeme smlouvu o výši tohoto plnění.

Ke stažení Diskuze/dotazy Registrace/Přihlášení

© 2022 Insion.cz Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Campex > Společnost > Náhradní plnění | O nás

Napište nám na email
info@campex.cz